Tbilisi – miasto kontrastów cz. II

Nov 28, 2013 by

Tbilisi – miasto kontrastów cz. II

Tbilisi jak na stolicę przystało ma piękne miejsca, które warto zobaczyć. W końcu to miasto, w którym mieszka ponad milion osób i które jest politycznym sercem Gruzji. Nie tylko politycznym – co roku przyjeżdżają tu tysiące turystów z każdej strony globu, żeby obejrzeć takie miejsca jak choćby Sameba. Jak na stolicę przystało,zdarzają się niestety miejsca, w których widać biedę.

Ze względu na to, że takie miasto zasługuje na uwagę postanowiłem wrzucić więcej zdjęć z Tbilisi. Prezentując nie tylko piękne widoki, ale również ukazując codzienne życie ludzi ubogich. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że dysproporcje tutaj są spore, widać je prawie na każdym kroku. Zapraszam do oglądania.

Jak widzicie na zdjęciu poniżej – w Tbilisi nowoczesność przeplata się z tradycyjną architekturą w sposób dość inwazyjny, który można porównać do Polski za czasów komunizmu…

Tbilisi - miasto bogatych i biednych

Tbilisi w Gruzji - różnice i dysproporcje

Tbilisi, Gruzja - różnice

To co zobaczyliście jednak nie kłuje w oczy. Na kolejnej stronie kilka zdjęć gruzińskich dzieci i ich życia w wakacje. (na dole po lewej numeracja, w którą należy kliknąć :) )

Pages: 1 2

Related Posts

Share This

Zobacz także:close