Gruzja – blog

Aug 4, 2009 by

Gruzja – blog

Ze względu na prośby znajomych i liczne zdjęcia, które zrobiłem podczas 3-tygodniowego pobytu w państwie jakim jest Gruzja (a których nie ma sensu wrzucać na moją stronę autorską Qiubag.com), stworzyłem bloga, na którego będę wrzucał zdjęcia i opisy miejsc, które odwiedziłem. Zapraszam do zobaczenia prawdziwej Gruzji, a nie tylko tej, o której czytacie w przewodnikach i na wikipedii.

Postaram się pokazać wszystkie warte zobaczenia rejony Gruzji i uzupełnić zdjęcia o przydatne informacje, które pomogą Wam zaplanować wyjazd. To piękny kraj, który jest odrobinę zapomniany przez turystów. To zapomnienie jest plusem dla osób, które zdecydują się tam pojechać – ludzie są życzliwi i z chęcią pokażą Wam to, co jest najlepsze w Gruzji.

Poza krajobrazami, Gruzja urzeka masą zabytków, z których duża część wpisana jest na listę zabytków UNESCO. To także miejsce, gdzie czasami ma się wrażenie, że czas się zatrzymał – szczególnie w takich miasteczkach jak Signagi.

Z drugiej strony, możecie potraktować Gruzję jak kurort nadmorski – bo Batumi nie odstaje w porównaniu do kurortów francuskich, czy włoskich. No chyba że ceną – tu jest zdecydowanie taniej. Wynajęcie willi z basenem przy samym morzu okaże się tańsze niż 2 pokoje we Francji. A pogoda będzie niegorsza.

Poniżej możecie zobaczyć Kazbegi – najwyższą górę w regionie, przy której na wysokości 2170 m.n.p.m. znajduje się przepiękny klasztor. Mam nadzieję, że czytając tego bloga pokochacie Gruzję i zdecydujecie się ją któregoś dnia odwiedzić. Na pewno nie pożałujecie tej decyzji…

Zdjęcia Gruzja

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego czytania,

Jakub ‘Qiubag’ Gruchot

Related Posts

Share This

Zobacz także:close